Oddávna je známe, že poznanie je kľúčom k osobnému rozvoju. Po skončení školy má však človek zvyčajne oveľa menej času na štúdium, a čo je ešte horšie – nemusí cítiť potrebu ďalej si rozširovať svoje vedomosti. Prečo je tento prístup nesprávny a ako si nájsť čas na osobný rozvoj v dospelosti?

Viem, že nič neviem

Znalosti sú informácie alebo zručnosti, ktoré získate prostredníctvom skúseností alebo vzdelávania. Mnohí ľudia získavajú vedomosti od narodenia až do smrti, ale nie každý má túžbu po osobnom rozvoji. Niektorí ľudia majú neustálu potrebu rozširovať si svoje vedomosti, a preto pokračujú v štúdiu aj po ukončení formálneho vzdelávania. Štatisticky, Takíto ľudia majú väčšiu šancu dosiahnuť v živote úspech a sú tiež vnímaní ako inteligentní, zaujímaví alebo ako autority v daných oblastiach.

Učenie sa je základným nástrojom, ktorý udržiava myseľ v kondícii a flexibilite až do vysokého veku. Často sa hovorí, že neustále učenie sa je potrebné v osobnej aj profesionálnej kariére, pretože umožňuje lepšie porozumieť problémom a riešiť životné výzvy. Učenie sa pomáha aj pri rozvíjaní kritického myslenia. Osobný rozvoj je teda jediným spôsobom, ako sa vyrovnať s neustálymi zmenami v živote, aby sme mohli ľahko napredovať.


Viac vieš – viac dokážeš

Učenie sa je nepretržitý proces, ktorý vedie k získavaniu kompetencií, vedomostí a zručností s cieľom rozvíjať budúce príležitosti. Našťastie, dnes už nie je ťažké získať vedomosti, pretože sú na internete dostupné na dosah ruky.

Ľudia, ktorí neustále získavajú vedomosti, majú možnosť premeniť ich na užitočné zručnosti, pretože neváhajú preskúmať rôzne a náročné možnosti rozvoja – osobného života, pracovného života, koníčkov. Je to intelektuálny rozvoj, ktorý pomáha pozorovať svet a vyvodzovať správne závery, hodnotiť javy, s ktorými sa stretávame, a poznatky aplikovať v každodennom živote.

Webinár Universe školiaca platforma


Školiace platformy

Školiace platformy sú miesta, kde je možné nájsť kurzy, webináre alebo lekcie a učiť sa v pohodlí svojho domova. Jediné potrebné prostriedky sú digitálne zariadenia, ako napríklad prenosný počítač, mobilný telefón alebo karta, ako aj internet a účet na digitálnej platforme. Rozsah a dosah vzdelávacích platforiem prispieva k rozšíreniu obzorov mnohých ľudí vrátane tých, ktorí nemôžu počítať s prístupom na prezenčné kurzy.

Online platforma ponúka jedinečné príležitosti pre ľudí, ktorí by inak mali obmedzený prístup k vzdelávaniu z dôvodu zaneprázdnenosti. Výhodou online vzdelávania je, že je ľahko dostupné, finančne nenáročné, časovo výhodné, personalizované, flexibilné a predovšetkým – spĺňa požiadavky na sociálny odstup, čo je v čase pandémie mimoriadne dôležité.

V reakcii na rastúce požiadavky mnohé inštitúcie alebo spoločnosti zaviedli v roku 2020 možnosti elektronického vzdelávania. Webináre, online kurzy, podcasty, webové konferencie atď. sú len niektoré z foriem živých online kurzov.

Webinár Universe – učenie sa cez internet

Vzdelávacia platforma Webinár Universe si stanovilo za cieľ sprístupniť vysokokvalitné vzdelávacie videá každému na takej úrovni, ktorá zodpovedá jeho záujmom a existujúcim znalostiam. Klientom Webinár Universe môže byť každý človek, rozhodnutý pracovať na osobnom rozvoji. Kurzy, ktoré platforma ponúka, pokrývajú také oblasti znalostí, ako je internetový marketing, investovanie do kryptomien, spôsoby, ako začať podnikať na internete, programovanie, investovanie do cenných papierov a devíz, používanie grafických programov alebo plánovanie domáceho rozpočtu. 

Svoje miesto si na vzdelávacej platforme Webinár Universe nájdu začiatočníci ako aj tí, ktorí majú veľa skúseností. Tí prví budú mať určite záujem naučiť sa základy, zatiaľ čo profesionáli budú mať prístup k webovým seminárom pre odborníkov – novinky zo sveta podnikania, analýzy, kurzy pre špecialistov v rôznych oblastiach.

Stránka Webinár Universe obsahuje mnoho rôznych typov materiálov, dostupných po prihlásení sa k svojmu účtu. Takto je možné ušetriť čas a peniaze zakúpením balíčka hotových školiacich webinárov na rôzne témy, od investovania do kryptomien až po vytváranie efektívnych marketingových kampaní na Facebooku. 

Školenia Webinár Universe sú skvelým miestom na zahájenie učenia sa o tom, ako zarábať peniaze online. Práca online, investovanie do kryptomien, riadenie vlastného podniku – to je len niekoľko spôsobov, ako zarobiť hmatateľné peniaze online. Webináre pripravené odborníkmi majú povesť skvelého úvodu pre ľudí, ktorí by chceli opustiť svoje zamestnanie na plný úväzok a začať budovať vlastné podnikanie. Treba poznamenať, že platformu Webinár Universe vyvinuli odborníci. Na každý pripravený materiál dohliada osoba zodpovedná za jeho kvalitu, správnosť a hodnotu školení a prispôsobenie úrovne účastníkom školenia. Začiatočníci aj pokročilejší tak môžu nájsť materiály, ktoré ich zaujímajú. 

Webinár Universe hodnotenia


Webinár Universe – učenie sa online?

Na Webinár Universe si môžete zakúpiť priamy prístup ku konkrétnym webinárom a spracovanie každej témy je k dispozícii v troch variantoch – základnom, pokročilom a profesionálnom. Webinár je živá výučba, ktorá ponúka širokú škálu rôznorodých tém. Rôzne typy webových seminárov môžu obsahovať odpovede na otázky, ktoré položili predchádzajúci účastníci programu. Každý webinár sa podrobne zameriava na konkrétnu tému, ale je rozdelený do konkrétnych kapitol, ktoré pokrývajú určitú časť poznatkov.

Vďaka odovzdávaniu vedomostí formou webových seminárov sa môže na vzdelávaní zúčastniť obrovské množstvo ľudí, bez zbytočných formalít alebo nutnosti registrácie. To prináša výhodu online platformę Webinár Universe pred bežnými kurzami, pretože typický online kurz je otvorený len pre uzavretú skupinu, ktorá je vopred zaregistrovaná. Online kurzy sú tiež drahšie.

Webinár trvá v priemere 75 minút, hoci existujú kratšie a aj oveľa dlhšie webináre. Počas webinára odborník z Webinár Universe poskytuje pripravený obsah a na konci ponecháva priestor na otázky a odpovede.

Pre získanie prístupu k službe je nutné zadať prihlasovacie meno a heslo, ktoré sa nachádza na individuálnej prístupovej karte.  Kartu s kódom je možné objednať priamo z webovej stránky Webinár Universe alebo od partnerov služby a táto bude zákazníkovi zaslaná tradičnou poštou na dobierku v špeciálne zabezpečenej zásielke. Vyzdvihnúť ju je možné až po potvrdení totožnosti a zaplatení za produktu.

Učenie sa online – Prečo sa to oplatí?

Ochota učiť sa otvára viaceré dvere, ktoré môžu viesť k profesionálnemu rozvoju. Zamestnávatelia v súčasnosti hľadajú ďalšie alebo jedinečné zručnosti, vedomosti a praktické schopnosti uchádzača. Znamená to totiž túžbu jednotlivca učiť sa a rozvíjať. Aj ľudia, ktorí chcú začať podnikať alebo si zmeniť branžu, by mali vyskúšať príležitosti, ako sú tie, ktoré ponúka Webinár Universe, aby si zlepšili svoje zručnosti. Navyše sú tieto znalosti dostupné komukoľvek, stačí mať zariadenie s pripojením na internet.

Webinár Universe poskytuje istý spôsob, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť sa v tom, čo robíte, čo môže viesť k ďalšiemu rozvoju. Zručnosti, ktoré platforma ponúka, poskytujú osobnú satisfakciu, dávajú viac skúseností pri získavaní prenosných zručností, čo vedie k rýchlejšiemu povýšeniu, poskytujú spokojnosť v pracovnom a osobnom živote. To všetko v konečnom dôsledku vedie k rozvoju – profesionálnemu alebo individuálnemu.

Platforma Webinár Universe je mimoriadne zaujímavou možnosťou pre každého, kto aspoň raz v živote uvažoval o investovaní do seba. Platforma ponúka skvelé príležitosti na vzdelávanie budúcich odborníkov v rôznych oblastiach. Preto je dôležité aspoň zbežne sa pozrieť na ponuku webinárov Webinar Universe, hoci len zo zvedavosti, aby ste zistili, čo vám táto služba môže ponúknuť.

Platforma Webinár Universe

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *