Odedávna je známo, že poznání je klíčem k osobnímu rozvoji. Po skončení školy má však člověk obvykle na učení se mnohem méně času, a co je ještě horší – nemusí cítit potřebu dále si rozšiřovat své znalosti. Proč je tento přístup nesprávný a jak si najít čas na osobní rozvoj v dospělosti?


Vím, že nic nevím

Znalosti jsou informace nebo dovednosti, které získáte prostřednictvím zkušeností nebo vzdělávání. Mnozí lidé získávají vědomosti od narození až do smrti, ale ne každý má touhu po osobním rozvoji. Někteří mají neustálou potřebu své znalosti rozšiřovat, a proto pokračují ve studiu i po ukončení formálního vzdělávání. Statisticky, takoví lidé mají větší šanci dosáhnout v životě úspěch a jsou také vnímáni jako inteligentní, zajímaví nebo jako autority v daných oblastech.

Učení se je základním nástrojem, který udržuje mysl v kondici a flexibilitě až do vysokého věku. Často se říká, že neustálé učení se je nezbytné v osobní i profesní kariéře, protože umožňuje lépe porozumět problémům a řešit životní výzvy. Učení se pomáhá i při rozvíjení kritického myšlení. Osobní rozvoj je proto jediným způsobem, jak se vyrovnat s neustálými změnami v životě, abychom se mohli snadno posunout vpřed.


Více víš – více dokážeš

Učení se je nepřetržitý proces, který vede k získávání kompetencí, znalostí a dovedností s cílem rozvíjet budoucí příležitosti. Naštěstí, dnes už se znalosti nezískávají obtížně, protože jsou na internetu dostupné na dosah ruky.

Lidé, kteří neustále získávají znalosti, mají možnost přeměnit je na užitečné dovednosti, protože neváhají prozkoumat různé a náročné možnosti rozvoje – osobního života, pracovního života, koníčků. Je to intelektuální rozvoj, který pomáhá pozorovat svět a vyvozovat správné závěry, hodnotit jevy, se kterými se setkáváme, a poznatky aplikovat v každodenním životě.

Školicí platformy

Školicí platformy jsou místa, kde je možné najít kurzy, webináře nebo lekce a učit se v pohodlí svého domova. Jediné potřebné prostředky jsou digitální zařízení, jako například přenosný počítač, mobilní telefon nebo karta, jakož i internet a účet na digitální platformě. Rozsah a dosah vzdělávacích platforem přispívá k rozšíření obzorů mnoha lidí včetně těch, kteří nemohou počítat s přístupem na prezenční kurzy.

Online platforma nabízí jedinečné příležitosti pro lidi, kteří by jinak měli omezený přístup ke vzdělání z důvodu zaneprázdněnosti. Výhodou online učení se je, že je snadno dostupné, finančně nenáročné, časově výhodné, personalizované, flexibilní a především – splňuje požadavky na sociální odstup, což je v době pandemie mimořádně důležité.

V reakci na rostoucí požadavky mnohé instituce nebo společnosti zavedly v roce 2020 možnosti elektronického vzdělávání. Webináře, online kurzy, podcasty, webové konference atd. jsou jen některé z forem živých online kurzů.

Webinář Universe – učení se přes internet

Vzdělávací platforma Webinář Universe si stanovilo za cíl zpřístupnit kvalitní vzdělávací videa každému na takové úrovni, která odpovídá jeho zájmům a současným znalostem. Klientem Webináře Universe může být každý člověk, který chce pracovat na osobním rozvoji. Kurzy, které platforma nabízí, pokrývají takové oblasti znalostí, jako je internetový marketing, investování do kryptoměn, způsoby, jak začít podnikat na internetu, programování, investování do cenných papírů a deviz, používání grafických programů nebo plánování domácího rozpočtu. 

Své místo si na vzdělávací platformě Webinář Universe najdou začátečníci i ti, kteří již mají mnoho zkušeností. Ti první budou mít určitě zájem naučit se základy, zatímco profesionálové budou mít přístup k webovým seminářům pro odborníky – novinky ze světa podnikání, analýzy, kurzy pro specialisty v různých oblastech.

Stránka Webinář Universe obsahuje mnoho různých typů materiálů, dostupných po přihlášení se ke svému účtu. Takto je možné ušetřit čas a peníze zakoupením balíčku hotových školících webinářů na různá témata, od investování do kryptoměn až po vytváření efektivních marketingových kampaní na Facebooku. 

Školení Webinář Universe jsou skvělým místem, kde se můžete začít učit, jak vydělávat peníze online. Práce online, investování do kryptoměn, řízení vlastního podniku – to je jen několik způsobů, jak vydělat hmatatelné peníze online. Webináře připraveny odborníky mají pověst skvělého úvodu pro lidi, kteří by chtěli opustit své zaměstnání na plný úvazek a začít budovat vlastní podnikání. Je třeba poznamenat, že platformu Webinář Universe vyvinuli odborníci. Na každý připravený materiál dohlíží osoba odpovědná za jeho kvalitu, správnost a hodnotu školení a přizpůsobení úrovně účastníkům školení. Tímto způsobem mohou začátečníci i pokročilejší najít materiály, které je zajímají. 

Webinář Universe – učení se online?

Na Webináři Universe si můžete zakoupit přímý přístup ke konkrétním webinářům a zpracování každého tématu je k dispozici ve třech variantách – základní, pokročilé a profesionální. Webinář je živá výuka, která nabízí širokou škálu různorodých témat. Různé typy webových seminářů mohou obsahovat odpovědi na otázky, které položili předchozí účastníci programu. Každý webinář se podrobně zaměřuje na konkrétní téma, ale je rozdělen do konkrétních kapitol, které pokrývají určitou část poznatků.

Díky předávání znalostí formou webových seminářů se může na vzdělávání zúčastnit obrovské množství lidí, bez zbytečných formalit nebo nutnosti registrace. To přináší výhodu online platformě Webinář  Universe před běžnými kurzy, protože typický online kurz je otevřen pouze pro uzavřenou skupinu, která je předem zaregistrována. Online kurzy jsou také dražší.

Webinář trvá v průměru 75 minut, ačkoli existují kratší, ale také mnohem delší webináře. Během webináře odborník z Webinář Universe prezentuje připravený obsah a na konci ponechává prostor na otázky a odpovědi.

Pro získání přístupu ke službě je nutné zadat přihlašovací jméno a heslo, které se nachází na individuální přístupové kartě.  Kartu s kódem je možné objednat přímo z webové stránky Webinář Universe nebo od partnerů služby a tato bude zákazníkovi zaslána tradiční poštou na dobírku ve speciálně zabezpečené zásilce. Vyzvednout ji lze až po potvrzení totožnosti a zaplacení za produkt.

Online vzdělávání – Proč to stojí za to?

Ochota učit se otevírá několik dveří, které mohou vést k profesionálnímu rozvoji. Zaměstnavatelé v současnosti hledají u uchazeče další nebo jedinečné dovednosti, znalosti a praktické schopnosti. Znamená to totiž touhu jednotlivce učit se a rozvíjet. I lidé, kteří chtějí začít podnikat nebo změnit branži, by měli vyzkoušet příležitosti, jako jsou ty, které nabízí Webinář Universe, aby si zlepšili své dovednosti. Navíc jsou tyto znalosti dostupné komukoliv, stačí mít zařízení s připojením na internet.

Webinář Universe poskytuje jistý způsob, který vám může pomoci zlepšit se v tom, co děláte, což může vést k dalšímu rozvoji. Dovednosti, které platforma nabízí, poskytují osobní satisfakci, dávají více zkušeností při získávání přenositelných dovedností, což vede k rychlejšímu povýšení a poskytují spokojenost v pracovním a osobním životě. To vše v konečném důsledku vede k rozvoji – profesionálnímu nebo individuálnímu.

Platforma Webinář Universe je mimořádně zajímavou možností pro každého, kdo alespoň jednou v životě uvažoval o investování do sebe. Platforma nabízí skvělé příležitosti na vzdělávání budoucích odborníků v různých oblastech. Proto je důležité alespoň zběžně se podívat na nabídku webinářů Webinář Universe, byť jen ze zvědavosti, abyste zjistili, co vám tato služba může nabídnout.


0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *